Navštívili jsme výstavu TEST&EXPO v Novém Městě na Moravě

Od pátku do neděle se ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě konala výstava kol a cyklodoplňků TEST&EXPO. Byli jsme tam, vnímali tu atmosféru... Pro vás jsme pořídili několik fotek, abychom tu skvělou atmosféru alespoň trochu přiblížili i vám ;-)

Dorazili jsme bohužel až v sobotním odpoledni, ovšem to nás neodrazovalo od toho, abychom si to pořádně užili. Po příjezdu jsme se vydali prozkoumat výstavní plochu a okolí výstavy. K vidění zde byly stánky českých i zahraničních firem jako je Kastar, Shimano, Apache, Sapim, Bianchi, Kilpi, Lawi, Saby a mnoho dalších.

 

Na místě bylo i spousta atrakcí, jednou z nich, která nás opravdu nadchla byl večerní koncert skupiny ERIKA BAND, kde byla hlavní protagonistkou slečna Erika Stárková. Jazzová hudba se rozléhala celým areálem, vneslo to příjemnou pohodu do zakončení skvělého dne.

 

Další atrakcí, kterou si užili nejen dospělí, ale i děti, byla expozice cyklokuriozit. Byly zde k vyzkoušení kuriozity jízdních kol, předělané jednokolky na kolo, maličká kola jako z cirkusu, "špatně" vypletená kola, která při jízdě "drncala" a mnoho dalšího.

Krom kuriozit byly k vidění i kousky hodné muzea a sběratelských sálů. Mezi ně patřila například retro kola a stará dřevěná kola.

V sobotu se pořádal tradiční maraton "Kolo pro život", kdy se jela trasa na 35 a 55 km. Více o seriálu "Kolo pro život" ZDE.

Po celou dobu akce byla možnost bezplatné úschovy kol přímo v areálu výstavy.

Bylo zajištěno i vynikající občerstvení, ceny lidové a velmi milý a ochotný personál. Zhodnotit musíme také parkování, které bylo přímo u Vysočina arény, měli jsme tak přístup k věcem v automobilu a nemuseli nikam daleko docházet. Sociální zázemí bylo taktéž skvěle vymyšleno, toalety stály v místech, kde nenarušovaly atmosféru výstavy a přesto byly poblíž, když bylo potřeba ;-)

Musíme tedy řict, že výstava se nám opravdu líbila, závodníci i rodiny s dětmi si přišly na své, večerní rodinná atmosféra nás pohltila, bylo vidět, jak si všichni onen okamžik užívají. Závody určené i pro děti, atrakce, zábava...

Hlavní tváří celé výstavy byl pan Karel Stárek, zakladatel handmade firmy KASTAR, jejíž produkty, zapletená kola, můžete najít i v našem sortimentu. Chtěli bychom mu tímto poděkovat za velmi povedenou výstavu a skvělou zábavu. Na příští ročník se těšíme už teď :-)