kolo dámské Adriatica CRUISER ACC bílé

Kód: HR-53493

Detailní popis produktu

Dámské kolo CRUISER Adriatica je 6-ti rychlostní model s nízkým hliníkovým rámem. Designové provedení rámu ve stylu Harley-Davidson upoutá velkou pozornost. Kolo je vybavené komponenty Shimano, které dělají jízdu ještě pohodlnější.
 
 
Rám Hi-Ten TIG
Vidlice Hi-Ten/Oval-TIG
Měnič Shimano TY 21
Řadící páčky Shimano RS 36
Kolečko Shimano 6V
Převodník CITY Fe 42T
Brzdy V-Brake ALU
Kola CRUISER ALU
Pláště CRUISER 26x2,125
Řidítka CRUISER ALU
Představec CRUISER ALU nastavitelný
Sedlo BASSANO CRUISER
Pedály  
Velikost 45
Hmotnost 15,80 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklistika
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jízdní kola Adriatica se vyznačují originálností, kvalitou a celkovou přívětivostí. V podstatě jsou základní části jízdních kol navrženy a vybudovány v rámci společnosti s vybranými surovinami, svěřenými odborníkům v této branži. Konečný výrobek je vždy předmětem přísné kontroly, aby zákazník byl spokojený v každém ohledu. Provádějí se inženýrské studie a vědecké testy, zejména na hliníkové rámy kol, a také silniční zkoušky profesionálních závodníků.

Adriatica je nabízena na italských i zahraničních trzích v exkluzivních prodejnách, které zajistily neustálou technickou podporu, zaručenou kvalitu a dále pak neustálou inovaci vlastností a specifik, na které Cicli Adriatica odkazuje ve své produkci.

Společnost byla založena v Pesaru v roce 1946 díky nadšení a iniciativě Umberta Cardinali, která zahájila výrobu na Morselli v historickém centru města, kde začali přestavovat hned po skončení druhé světové války. Kolo, tento jednoduchý a populární způsob dopravy je symbolem touhy začít.

 Značka Adriatica je optimistická: rozvinutá plachta na modré obloze při letu racků. Jedná se o jednoduchý obraz, který odráží místa, kde byla založena společnost.

 V roce 1970 společnost Cardinali, prodala firmu Luigi Domenicucci, který pracoval v oboru jako odborný mechanik jízdních kol. Již více než 20 let se výroba provádí v nové továrně mimo Toskánsko, v průmyslové oblasti Pesaro.

 Dnes Cicli Adriatica vyrábí širokou škálu kol pro muže, ženy a děti, tradiční i sportovní modely. Použitím speciálních slitin se nedávno otevřel prostor v designu a realizaci lehkých jízdních kol, opravdových šperků designu a mechanické dokonalosti, které se identifikují značkou Wing.