Nákup na splátky - COFIDIS

COFIDIS - nákup na splátky - informace pro zákazníky

CYKLISTIKA => Cofidis a KolaŠpaček

Náš výběr partnera, pro splátkový prodej v oblasti cyklistiky byl jasnou volbou. Kdo sleduje dlouhodobě Grand Tour, tak ví proč... ;-) 

Odvaha, schopnost překonat sebe sama a týmový duch jsou hodnoty, které sdílí Cofidis prostřednictvím sponzoringu cyklistiky. Je to již více jak 20 let, co se Cofidis rozhodl podporovat profesionální cyklistickou stáj, která dodnes nese název společnosti. Team Cofidis se pravidelně účastní nejslavnějšího cyklistického závodu Tour de France a značka Cofidis se díky strategickému spojení dostala do povědomí veřejnosti ve Francii i ve zbytku Evropy.

COFIDIS NA TOUR DE FRANCE

Team Cofidis dnes již patří mezi tradiční francouzské cyklistické stáje a pravidelné účastníky Tour de France. Poprvé se cyklisté Cofidisu zúčastnili Tour v roce 1997 a od té doby nechyběli na startu ani jednoho ročníku. Cofidis si v historii připsal celkem 10 etapových vavřínů, na vítěze etapy ve slavném francouzském závodě ale tým čeká již přes deset let. Poslední úspěch zaznamenal Sylvain Chavanel v roce 2008. Mezi další známé tváře, které v minulosti závodily v barvách Cofidisu, patří David Millar a Stuart O’Grady. Současným lídrem týmu je francouzský spurtér Nacer Bouhanni.

COFIDIS ČESKÁ REPUBLIKA

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů.