Dámské cyklistické kalhoty s vložkou Force Lady

Další dnešní kousek, do naší rubriky "Vyzkoušeli jsme pro vás!", jsou dámské cyklistické kalhoty značky Force z řady Lady - pro ženy.

 

Velikost kalhot odpovídá konfekčním velikostem, je tedy snadné vybrat si správnou velikost.

Horní lem kalhot je řešen pružným nápletem, díky kterému se kalhoty nezaříznou v oblasti břicha, ovšem, nedrží dostatečně natažené, dokud se nezapotíte. Díky potu přilnou lépe k tělu a drží. Do té doby jsem shledala, že je potřeba je vytahovat. Naštěstí například na silničním kole však netrvá moc dlouho, než mírné zpocení přijde ;-) Zadní část, hned pod lemem, je ušita z prodyšné funkční látky, která přebytečný pot dobře odvětrá.

 

Speciální vložka zaručí pohodlný posed i na úzkém sedle. Vložka je tvarovaná pro vaše pohodlí jak při jízdě, tak při případné chůzi, aby nepřekážela.

 

Stehenní lem výborně drží díky silikonovým bodům, které přilnou na kůži a neposouvají se. Jediný nedostatek vidím v přílišném stažení lemu, který se, v mém případě, zaboří do měkkých stehen a vytvoří tak bouličky (faldíky). To však při jízdě není na škodu, nohavičky drží pěkně na místě, což je žádoucí.

 

Ploché švy jsou výhodou, protože nepřekáží, netlačí a nenarušují tak pohodlnost při nošení a, co hlavně, při jízdě. Kalhoty jsou doplněny o reflexní prvky na stehnech, které zajistí vaši bezpečnost na cestách.

 

Shrnutí: Tyto cyklistické kalhoty bych ráda doporučila jezdkyním, které chtějí rekreační jízdu povýšit o stupeň výše a díky pohodlnosti si požitek z jízdy více užít. Výborná kvalita při nízké ceně jistě zaujme nejednu cyklistku. 

Takže dámy, mé hodnocení je 9 z 10ti, u těchto kalhot chybí už jen šle, ale o tom snad v dalším příspěvku ;-)

Nakupovat tyto báječné kalhoty můžete ZDE, máme na ně stálou slevu -10%, jako na veškeré oblečení FORCE. Navíc máme stálou věrnostní slevu 5% pro registrované zákazníky na celý nákup.