Dámský cyklistický dres FORCE Lux krátký rukáv

V dnešním článku jsme si pro vás připravili recenzi na dámský cyklistický dres značky Force.

 

Dres jsme vyzkoušeli na vlastní kůži, abychom vám mohli přiblížit jeho vlastnosti.

Velikostně odpovídá konfekčním velikostem, není tedy problém s vybráním správné velikosti. Díky anatomickému střihu perfektně sedí a kopíruje tvar těla. Funkční materiál zajišťuje dokonalý odvod potu od těla, dalším jeho benefitem je i vlastnost rychlého schnutí po vyprání, kdy je brzy připraven k dalšímu použití.

Přední zip, se zapínáním až ke krku, zajistí pohodlné oblékání.

 

Mezi jeho přednosti patří i prodloužení na zadní straně. Při jízdě neklouže, nekoukají záda a dokonale přilne pomocí silikonových pásků.

 

Je vybavený zadní kapsou, díky níž není na vyjížďku, například na silničním kole, potřeba brát batoh, jako zbytečnou zátěž. Kapsa je rozdělená na tři menší, jsou prostorné a na horním lemu opatřené gumičkou, aby z nich obsah nevypadl.

 

Shrnutí: Dres jsme vyzkoušeli, perfektně padne a cena je v našem eshopu více jak příznivá, na oblečení firmy FORCE máme nastavenou trvalou slevu v hodnotě -10%. Navíc máme stálou věrnostní slevu 5% pro registrované zákazníky na celý nákup.

Jediným nedostatkem jsme shledali fakt, že se hůře zapíná, a to kvůli zipu, který je všitý tak, aby byl co nejméně viditelný. Ovšem toto lze přehlédnout právě díky ostatním přednostem.

Naše hodnocení je 10 bodů z 10ti v poměru ceny a kvality.

Nakupovat tento dres můžete ZDE.