Rukavice FORCE Radical bez zapínání

Dnes jsme pro Vás vyzkoušeli rukavice FORCE Radical bez zapínání. Na první dojem se může zdát, že díky absenci zapínání není možné, aby rukavice správně a dostatečně držely na rukách. Díky prodlouženému spodnímu lemu na zápěstí však drží výborně.

 

Rukavice jsou tvarovány a prošity tak, aby pohodlně a těsně držely na rukou. Anatomicky tvarované polstrování dodává perfektní jistotu při úchopu řidítek, toho lze dosáhnout správně zvolenou velikostí. Více o velikostech rukavic na obrázku níže.

 

Vrchní díl je ušitý z prodyšného materiálu, který, při jízdě, dostatečně odvětrává. Našité froté, na vrchní straně palce, umožňuje otírání nosu a potu z obličeje.

Co se týče potu a zpocených rukou, díky němu se rukavice hůře sundávají, což se ovšem děje i u rukavic se zapínáním. K sundávání slouží dvě přišitá poutka na prostředníku a prsteníku. Pohodlně je lze uchopit a díky tomu tak sundat rukavice z rukou i bez zapínání.

Dalším benefitem těchto rukavic je skutečnost, že se při praní prádla v pračce nepřilepí suchým zipem na ostatní oblečení a díky tomu nevytáhnou očka například z vašeho oblíbeného dresu.

Mezi přednosti patří i cena, která je na našem eshopu více jak příznivá, oproti ostatním prodejcům máme na výrobky FORCE nastavenou trvalou slevu 10% z původní prodejní ceny. Navíc máme stálou věrnostní slevu 5% na celý nákup pro registrované zákazníky.

Shrnutí: Použité materiály jsou odolné vůči běžnému opotřebení, pohodlnost při správně zvolené velikosti je více než překvapivá. Barevné provedení: černo-bílo-červené, černo-bílo-modré, fluo-bílo-černé.

Naše hodnocení má hodnotu 10 bodů z 10ti, při poměru kvalita kontra cena.

Rukavice FORCE Radical nakupujte ZDE