Volchem

Historie značky Volchem

Historie značky VOLCHEM

Historie italské firmy se začíná psát u Dr. Odilla Volpata, který v roce 1989 založil výrobu pod vlastní značkou a to primárně díky jeho vášni k vědeckému výzkumu a zdravé stravě. Již v době studií se tímto tématem zabýval a získal 2 tituly z univerzit v Padově v oboru chemie a farmacie a ve výzkumu v oblasti buněčného energetického metabolismu. Dalším mezníkem pro založení společnosti byla spolupráce s významnou farmaceutickou společností specializovanou v oblasti potravin pro lékařské účely. Dr. Odillo Volpato spojil zkušenosti získané ve farmaceutickém průmyslu a díky akademickému výzkumu v oblasti doplňků stravy určených pro sport, také impulsu a pomoci své ženy Irene, založil vlastní společnost VOLCHEM ​​s.r.l.

Do firmy také vstoupili oba synové Dr. Volpata: Valeria, který získal titul z farmacie, stal se magistrem v oboru biotechnologie potravin a pracuje ve firmě jako asistent řízení jakosti výrobního procesu. Andrea, je absolventem psychologie a má magisterský titul v online marketingu. Ve firmě působí jako obchodní ředitel.

Co vše VOLCHEM nabízí?
Produktovou škálu tvoří:
 Proteinové a energetické tyčinky, energetické gely, proteinové přípravky, sacharidové a sacharido-proteinové přípravky, aminokyseliny a BCAA, pitný režim, vitamíny a minerály. Volchem sortiment zahrnuje všechny nezbytné složky pro doplnění vyvážené a pestré stravy: vitamíny, bílkoviny, aminokyseliny, sacharidy, tuky a minerály. Produkty naleznou využití pro účely redukční diety, sportovní zátěže všech výkonnostních kategorií, v aktivním fitness životním stylu i jako podpora zdravé stravy.

Vlajkovou lodí VOLCHEM produkce jsou energetické a proteinové tyčinky, které splňují i ty nejnáročnější potřeby zákazníků: kvalita, výzkum, vývoj, výroba a vynikající chuť – to vše dotváří specifické tyčinky Volchem.

Dalším top produktem jsou proteinové přípravky řady Mirabol s nejvyšším možným obsahem bílkovin a velmi nízkým obsahem sacharidů a v případě mléčných proteinů i velmi nízkým podílem laktózy.

Jaké jsou silné stránky VOLCHEM produktů?
Výběr surovin: pro výrobky jsou využívány ty nejčistší suroviny splňující ty nejnáročnější kritéria kvality.
Produkce probíhá v rodinné fabrice, díky čemuž je možné dohlédnout na kvalitu, která začíná už výběrem výše zmíněných surovin.

Náš tým odborníků a vědců neustále vyvíjí nové produkty s cílem zlepšit zdraví a spokojenost našich zákazníků.

A jak VOLCHEM dociluje kvality svých produktů?
Dle slov Dr. Odilo Volpata: „používáme přesné, neustále kontrolované výrobní postupy a oficiální receptury. Sledujeme konkrétní studie účinnosti výrobků v oblasti sportu publikované ve významných mezinárodních vědeckých časopisech“.

Nejmodernější standardy kvality: produkty jsou vyráběny podle doporučených zpráv (LARN a RDA) nejvyšších zdravotnických orgánů na mezinárodní úrovni (Evropského úřadu pro bezpečnost potravin, administrace potravin a léčiv), aby byla zajištěna maximální bezpečnost a účinnost. Produkty VOLCHEM jsou přezkoumávány v nejprestižnějších farmaceutických ústavech (Pharmaceutical Formulary a Martindale), jsou schváleny italským Ministerstvem zdravotnictví a splňují nejmodernější kritéria bezpečnosti potravin podložené certifikací ISO a HACCP.

Kontrola jakosti, průběžná aktualizace a hledání inovativních produktů jsou základem úspěchu produktů VOLCHEM.

„Naším posláním je vytvářet bezpečné doplňky ke zlepšení aktivního životního stylu a zdraví.“

Dr.Odillo Volpato 

Žádné produkty značky Volchem nebyly nalezeny...